KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXEROV  * BOXER CLUB SHOW

&

3. BOXER NIGHT GALA SHOW 

&

8. STREDOEURÓPSKA VÝSTAVA BOXEROV * 8. STŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA BOXERŮ 

8. KÖZÉP-EURÓPA BOXER KIÁLLÍTÁS  * 8. ŚRODKOWOEUROPEJSKA WYSTAWA BOKSERÓW

8. CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 

14. - 15. 6. 2014  * Poľný Kesov * Slovensko

 

SLOVENSKÝ BOXER KLUB HUNGÁRIA BOXER CLUB | KLUB BOKSERA W POLSCE |  BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY   

 CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW |  ATIBOX

 

 

HOME

CENTRALEUROPEAN  BOXER SHOW 2015 

BOXER NIGHT GALA SHOW 2015 

WINNER SHOW 2015 

CENTRALEUROPEAN  BOXER SHOW 2014 

BOXER NIGHT GALA SHOW 2014 

WINNER SHOW 2014 

CENTRALEUROPEAN  BOXER SHOW 2013 

BOXER NIGHT GALA SHOW 2013 

WINNER SHOW 2013 

CENTRALEUROPEAN  BOXER SHOW 2012 

BOXER NIGHT GALA SHOW 2012 

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2011 

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2010 

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2009 

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2008

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 2007

LINKS

 

 

 

 

www.boxer-show.eu

www.euroboxer.eu

 

 

 

8. STREDOEURÓPSKA VÝSTAVA BOXEROV

8. STŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA BOXERŮ 

8. KÖZÉP - EURÓPA BOXER KIÁLLÍTÁS

8. ŚRODKOWOEUROPEJSKA WYSTAWA BOKSERÓW

8. CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW 

 

Rozhodcovia:

Anna Bogucka – sučky pásikavé / Hündinen Gestromt 

RNDr. Maria Müllerová, CSc. -  psi pásikaví / Rüde Gestromt

Radványi Tamás – psi zlatí / Rüde Gelb

Viktoria Pogodina – sučky zlaté / Hündinen Gelb

 

BOB:

UGO od Djevija

CENTRALEUROPEAN WINNER:

UGO od Djevija

Újvárosi Léh-Box CARUSSO

REVOLUTION di Villa Hunnicum

GIOCONDA Nostrum

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER:

BIG BOSS Signum  Laudis

ZUCCHERO Nostrum

URTICA Karmapa

LIRA Optima Grata

CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER:

JESUS Boxrelay

TOPGUN di Villa Hunnicum

SPIRIT OF EXTASY di Villa Hunnicum

DORINA Marsowa Mina

CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER:

BLACK JACK Kynos-Logos

Karpati-Box EVIL

IMAGE Boxrelay

Leéh-Box TINA

HOPE OF OUR FUTURE WINNER:

CHE S.C. ATHENA'S DREAM

MAN-BOX EXCALIBUR

REVOLUTION di Villa Hunnicum

LIRA Optima Grata

VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY:

BIG BOSS Signum  Laudis

Kázsé -Box FANATIC

URTICA Karmapa

GIOCONDA Nostrum

PREZIDENT TROPHY:

UGO od Djevija

Újvárosi Léh-Box CARUSSO

Golden Ananas MISSY-ELIOT

EVA HANKA Suum Cuique

WINNER OF CHAMPION:

URIEL Fender Edda

LAKIFAN GERALD O'Guido

DURGA Karmapa

UMA Suum Cuique

Best veteran:

TORTILLA SWEET Glogosia

Best BABY:

 NINA NAVARA SUUM CUIQUE

Best PUPPY:

ROSE Capa Negra

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1         KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 3958, 25.01.2014

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

VN2         CAPONE KARMAPA, SPKP 4576, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1         BLADERUNNER DI VILLA HUNNICUM, Folyamutban, 08.11.2013

                O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA

VN2         CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, JR 79380, 03.12.2013

                O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS M: HEXIMA GINERVA

                CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

                JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V2           WILOW-BOX HAMILTON, Bo.9542/13, 02.07.2013

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: LEÉH-BOX JAMIE-LEE

                CH: LUGINBÜHL INES MAJ: LUGINBÜHL INES

V3           JEREMIASH BOXRELAY, SPKP 4496, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

                BLACK JACK KYNOS-LOGOS (FCI), PKR.II-114285, 03.06.2013

                O: ZUCCHERO NOSTRUM M: ALLEGRA PERŁA ROZTOCZA

                CH: IZABELA  WALL-ONUSZKIEWICZ MAJ: BOROWSKA DOMINIKA

V2           SÓSRÉT-MENTI IGOR, Met. Bo. 18/14, 21.03.2013

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI CINDY

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V3           BOX-EVEREST HISTORY, Bo. 9491/13., 27.12.2012

                O: INTERNATIONAL VD. SONNENAUFGANG M: BOX-EVEREST FRANCESCA

                CH: DR. KOVÁCS  PETRA MAJ: KOVÁCS PETRA, DR.

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

                CHE S.C. ATHENA'S DREAM, JR79266NB, 26.09.2012

                O: LAURIN'S BOXER ALIM M: ANGEL ATHENA'S DREAM

                CH: ŠAKIĆ BRANISLAV MAJ: VESNA TERZIČ

V2           PAQUIAO DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9237/13, 18.10.2012

                O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' IINFINITO M: ECSTASY DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA

V3           EGO D'ANTEKAN, UKU 138458, 26.06.2012

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: BAT D'ANTEKAN

                CH: FERNANDES PAOLO MAJ: TSILYNA IRYNA

V4           KARPATI-BOX CASSIOPEIA, 9233/13, 09.08.2012

                O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

                CH: KÁRPÁTI ZSOLT MAJ: FODOR KRISZTINA

V             ROBINSON SPÁLENICE, SPKP 4249, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V             RYCI SPÁLENICE, SPKP 4250, 09.10.2012

                O: WASHINGTON D.C.SIGNUM LAUDIS M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

                BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP/4074, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2           ATINEZ-BOX JOLLY JOKER, Bo.8917/12, 15.08.2011

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: ATINEZ-BOX APOLLÓNIA

                CH: ATTILA GÁL MAJ: MIKLÓS GALAVICS

V3           JETHRO GIBBS GLOGOSIA, PKR.II-11866, 13.07.2012

                O: DESPERADO VON HAUS GALACTIC M: PIOTRUSIA GLOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4           HARWEY II.  BOXRELAY, SPKP 3949, 25.05.2011

                O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO M: FANNY BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HENCOVSKÝ LADISLAV

V             AXEL ZA III. MOSTAMI, SPKP 3815, 15.10.2010

                O: KINO DE VILLA ASTUR M: SARDEGNA SIGNUM LAUDIS

                CH: TLČINA GABRIEL MAJ: TLČINA GABRIEL

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER,

CENTRALEUROPEAN WINNER,  BOB

                UGO OD DJEVIJA, JR84754Nb, 14.02.2011

                O: YPSILON DELLA CADORMARE M: RAINBOW OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL + BOROS DJEVI DANIJEL

V2           BUGATTI  SIGNUM LAUDIS, SPKP 4075, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

                URIEL FENDER EDDA, SPKP 4118, 24.12.2011

                O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA M: ORNELLA FENDER EDDA

                CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, Best Baby

                NINA NAVARA SUUM CUIQUE, SLRNB 003022, 17.01.2014

                O: NAVARO DEL CUORE GRAND M: UMA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

VN2         CAYA KARMAPA, SPKP     4579, 23.01.2014

                O: UNKAS KARMAPA M: PALLAS KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: RYANTOVÁ HANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY

                ROSE CAPA NEGRA, SPKP 4566, 01.12.2013

                O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

                CH: VENCEL' BARTOLOMEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VN 2     ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013

                O: SIBELIUS DELLA CADORMARE M: AURORA Z METABOXU

                CH: BRATKO PETR & VLAĎKA MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

VN 3        GIUSEPPINA GARBEIN SIGNUM LAUDIS, SPKP 4563, 14.12.2013

                O: ORLANDO VON OMERTA M: APRILIA GAMBAR

                CH: DUŠAN HLADÍK DUŠAN HLADÍK MAJ: HLADÍK DUŠAN

VN 4        FORTEBOX CELESTE, MET.Bo.11/14, 21.09.2013

                O: BLACK KNIGHT OF KELLANEY M: AR-GI BOX GENNA

                CH: ANTAL ANDRÁS MAJ: PÉTERFY ATTILA

VN           HERMIONA GŁOGOSIA, 48735/VIII/13, 12.12.2013

                O: JUDAS MAXIMUS DEUS M: TORTILLA SWEET GŁOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

VN           BACARDI KARMAPA, SPKP 4553, 03.11.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: WHISKY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍKOVÁ DOMINIKA

VN           BOURJOIS DI VILLA HUNNICUM, Folyamatban, 08.11.2013

                O: VIRGILIO DI VILLA HUNNICUM M: KATANA DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1           MAN-BOX GRACIE, SPKP 4448, 20.07.2013

                O: MITO DO VALE DO LETHES M: CASSANDRA MAN-BOX

                CH: MANÍK ĽUBOŠ MAJ: MANIK ĽUBOŠ

V2           ORAIA VAN QUANTIDE, DBZB Nr. 239436, 21.06.2013

                O: BOSS VAN QUANTIDE NL 2620603 M: LOTJE VAN QUANTIDE NL 2844089

                CH: OVERWEEL  JOHN MAJ: JODL BEATE

V3           BLODY MERRY OD DJEVIJA, JR79379Nb, 05.08.2013

                O: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE M: OCEAN BLUE OD DJEVIJA

                CH: BOROS DJEVI DANIJEL MAJ: BOROS DJEVI DANIJEL

V4           LAMYA JAMES BOX, 4464, 10.09.2013

                O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME M: ASIA JAMES BOX

                CH: KUSÝ PETER MAJ: STRAKA PATRIK

V             JULIET BOXRELAY, SPKP 4501, 28.08.2013

                O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK + KRONOME BALÁZS

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

                SPIRIT OF EXTASY DI VILLA HUNNICUM, 9369/13, 25.02.2013

                O: VIRGILIO DEL COLLE DELL' INFINITO M: SHARA OD DJEVIJA

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: KÁPLÁR ZSÓFIA

V2 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

                IMAGE BOXRELAY, SPKP 4478, 09.06.2013

                O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO M: XENA SIGNUM LAUDIS

                CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: SOPKO MAREK

V3           KRZYSIA AGNE GLOGOSIA, 48031/VIII/13, 13.05.2013

                O: PIERWIOSNEK GLOGOSIA M: MOJITO MEGGI GLOGOSIA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

V4           JACARTA JAMES BOX, SPKP 4311, 01.03.2013

                O: CARLINO FENDER EDDA M: GINA RATNOVSKÁ ZÁTOKA

                CH: KUSÝ PETER MAJ: FICEK PAVEL + FICEK PAVEL

V             ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013

                O: MAYK JISUKO M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

                CH: JIŘÍ  KEPRTA MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE ,

D             BACCARA DE SALGO`S, SPK 4360, 26.05.2013

                O: URIEL FENDER EDDA M: KARLA ARGA LÚČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: DEÁK VILIAM + DEÁKOVÁ ILDIKÓ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

CENTRALEUROPEAN WINNER

                REVOLUTION DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9330/13, 31.12.2012

                O: HIRAM OPTIMA GRATA M: TELMA DEL COLLE DELL'INFINITO

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

V2           KENYA DI SOLARO GRECO, LOP 485892, 14.02.2013

                O: MARISCAL DE VILLACECILIA´S M: JINGA DARA DA QUINTA DA BRUMA

                CH: VICTORIANO PATRIC MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

                URTICA KARMAPA, SPKP 4264, 06.10.2012

                O: DANTE LAKRONEBOX M: HEKET KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK I+V MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2           SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, Met.Bo.9221/12, 09.06.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: SÓSRÉT-MENTI ZOE

                CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V3           BAVARIA SIGNUM LAUDIS, SPKP 4079, 06.12.2011

                O: HASHISH VON JESS BOX M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS

                CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: ŠTRBA MILOŠ + TLČINA GABRIEL

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

                GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, Bo.7350/08, 13.04.2008

                O: DENVER VON DEN SONNENAUFGANG M: AIDA SELIDOG

                CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

DURGA KARMAPA, SPKP 3726, 03.06.2010

                O: QUEROS DEI CAVALIERI DEL MONFERATTO M: FANTASY KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BIGOŠ MARTIN

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 BEST VETERAN

                TORTILLA SWEET GLOGOSIA, PKR-II-85918, 14.06.2005

                O: GRAPPA GLOGOSIA  M: VIRGINIA OPTIMA GRATA

                CH: PAWLAK MALGORZATA MAJ: PAWLAK MALGORZATA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1         ELLIOT DE VILLA TOGA, Puppy kard, 12.01.2014

                O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: HEIDI DE GUEZMAN

                CH: VILLA TOGA MAJ: TSILYNA IRYNA

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1         ELASTIC MARCO FENDER EDDA, SPKP 4509, 19.09.2013

                O: ELASTIC MARCO MET.BO. 7041 M: JORDAN FENDER EDDA SPKP 3550/16

                CH: SUSTER  JOZEF  MAJ: SOHA JÓZSEF

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

                KARPATI-BOX EVIL, Met Bo. 9506/13, 16.07.2013

                O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V2           SIRIUS SPÁLENICE, SPKP4493, 30.08.2013

                O: SOSRÉT-MENTI ZOZÓ M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR

                CH: REICHBAUER JÁN MAJ: SLIMÁKOVÁ MICHAELA

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

                TOPGUN DI VILLA HUNNICUM, Met.Bo 9412/13, 10.05.2013

                O: KLICHKO DI VILLA HUNNICUM M: GEMIELLE D'AMOUR DI VILLA HUNNICUM

                CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA MAJ: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ A.

V2           GLADIATOR UNIQUEBOX, 4385, 31.05.2013

                O: G´M DE BELLEMANIE M: UNIVERSUM WENDY

                CH: VENCEĽ MATÚŠ MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

                MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012

                O: BENTLEY BIJOU BOX M: MAN-BOX CHANEL

                CH: MANIK ĽUBOŠ MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

67.           KÁZSÉ-BOX FANATIC, Bo. 8697/11, 01.06.2011

                O: KIS-BICS HUGO M: KÁZSÉ-BOX DOLCE VITA

                CH: KÁPLÁR ZSÓFIA MAJ: BOTOS BRIGITTA + BOTOS BRIGITTA

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

CENTRALEUROPEAN WINNER

                ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012

                O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS M: PACUHA TEAM

                CH: NAGY LÁSZLÓ MAJ: TÓTH CSABA

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

                ZUCCHERO NOSTRUM, PKR II-99788, 06.04.2009

                O: DIAMANT NORDOM M: SUGARBUSH NOSTRUM

                CH: BOGUCKA + TEISSEYRE +ORSZULAK A.+J.+.S. MAJ: ORSZULAK SYLLJIA + WIESTAW

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

                LAKIFAN GERALD O'GUIDO, EST-02311/10, 15.05.2010

                O: GUIDO DI CASA VERNICE M: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN

                CH: LAT

V2           ODINVILLE TASTE OF HONEY, UKU 0071909, 16.07.2010

                O: IPOLBOX EY LATINOS LOVER M: AINE VORTI'S EBBIROAD FROM ODENVILLE

                CH: ODININTSEV JURY MAJ: VANŽA SERGEJ + ODININTSEV JURY

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1         LULU SUUM CUIQUE, SLRNB - 003019, 03.01.2014

                O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: DYJOR JERZY

VN2         DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014

                O: GRIM MIR-FIŠ M: TESSA MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN MIROSLAV, MVDR. MAJ:  MLYNKOVÁ LENKA, MGR.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

                DORINA MARSOWA MINA, 5695/XXXVI/13, 18.08.2013

                O: BRUNY Z METABOXU M: BORA MARSOWA MINA

                CH: DOLIŃSKI JANUSZ MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

V2           KARPATI-BOX ESSENTIAL, Met Bo. 9507/13, 16.07.2013

                O: MARZONARA LILITH M: HEDVIG VON GROSS KAMPFER

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V3           ATINEZ BOX MONA LISA, Met.Bo.78/14, 13.06.2013

                O: YALE VON DER SONNEN AUFGANG M: ATINEZ BOX BEBA

                CH: GÁL ATTILA MAJ: GÁL ATTILA

V4           CHANEL MAT-BOX, PKR.II-114436, 09.04.2013

                O: ARAGON PORTA TRSATICA M: GRATIA KALHANA

                CH: CHMIELEWSKI DARIUSZ MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V2           JANAYA BRISART NORDOM, PKR-II-116829, 09.06.2013

                O: OROBIANCO DELL COLLE DELL'INFINITO M: ANTALIA NORDOM

                CH: BELORUS TATIANA MAJ: KIDA BARBARA

V1 CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

                LEÉH-BOX TINA, 9466/13, 30.04.2013

                O: G'M BELLEMANIE M: LEÉH-BOX KARINA

                CH: KUNA  PÉTER MAJ: SALLAI BORBÁLA + SALLAI GÁBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, ČKŠ, HOPE OF OUR FUTURE WINNER

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

                LIRA OPTIMA GRATA, UKU 242414, 13.08.2012

                O: JACK HENY BOX M: SIBILL OPTIMA GRATA

                CH: NOVOTNY VACLAV MAJ: TSILYNA IRYNA

V2           KARPATI-BOX CHARISMA, Met Bo. 9234/13, 09.08.2012

                O: HANNIBAL OPTIMA GRATA M: WÉ-BOX PACUHA MONCSI-CSI

                CH: KÁRPÁTI TÍMEA MAJ: E- ADVERTISING KFT.

V3           OFÉLIA CAPA NEGRA, SPKP 4286, 07.01.2013

                O: BRAZIL OPTIMA GRATA  M: LUNA LUIZA CAPA NEGRA

                CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, ČKŠ, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

CENTRALEUROPEAN WINNER

                GIOCONDA NOSTRUM, PKR.II-111706, 29.05.2012

                O: GRECO DE RINCOMAR M: LAVAZZA NOSTRUM

                CH: TEISSEYRE, BOGUCKA, ORSZULAK    MAJ: TEISSNERYRE JOANNA

V2           PÁRVATI KARMAPA, SPKP 4068, 16.11.2011

                O: LLANTO DE GUEZMAN M: GOPALA KARMAPA

                CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V3           ELASTIC QUADIRA - MOLLY, MET. Bo.9071/12, 12.03.2012

                O: ELASTIC SONY M: ELASTIC TECKLA

                CH: GYULA ERDÉLYI MAJ: SOHA JÓZSEF

V4           YESSICA MIR-FIŠ, SPKP 4208 , 03.06.2012

                O: ZHIROFF DEL ROLANUS  M: KESY MIR-FIŠ

                CH: FIŠMAN  MIROSLAV MAJ: DEBNÁR JAROSLAV

V             AMANDA DE SALGO'S, SPKP 4098, 11.02.2012

                O: PICASO Z METABOXU M: KARLA ARGA LUČ

                CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: ĽUPTÁK IVAN

V             GOLDEN ANANAS OXANA, Bo.9062/12, 11.06.2012

                O: MAGIC-BOY VON SANTANA M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT

                CH: CSEMAN KÁZMÉR MAJ: CSEMAN KÁZMÉR

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, ČKŠ,  PREZIDENT TROPHY WINNER

                EVA HANKA SUUM CUIQUE, SLRNB 002728, 06.06.2010

                O: GEO BOXER DEL EURO M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, ČKŠ, WINNER OF CHAMPION

                UMA SUUM CUIQUE, SLRNB 002.816, 28.07.2011

                O: UROSCH VD BURG SINGIDUNUM M: ANASTASIA SUUM CUIQUE

                CH: TERZIĆ VESNA MAJ: VESNA TERZIČ

 

 

>> VÝSLEDKY PDF / RESULTS <<

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Optimálne rozlíšenie 1024x768