SLOVENSKÝ BOXER KLUB | ATIBOX | SKJ | FCI
PEDIGREE | PROFILUM | WALTHAM | KYNOLOGICKÁ REVUE  

 BOXER magazin | BOXERLINKS | BOXERNEWS.EU | BOXERPUPPY

 

www.atibox.net

                                                                                

 

 

MAJSTROVSTVÁ SVETA ATIBOX STOPÁROV *

ATIBOX WORLD CHAMPIONSHIP FH * ATIBOX WELTMEISTERSCHAFT FH

 

Nitra - Malý Lapáš - Ranč "Z POLYTANU"

6. - 8. 11. 2009 * Slovensko

HOME

PROGRAM / PROGRAMM

ROZHODCOVIA/ RICHTER / JUDGES

STOPY/

FÄHRTE / TRACKING 

SPOLOČENSKÝ VEČER / FESTABEND DINNER

MAPA / MAP

PRIHLÁŠKA / MELDESCHEIN / ENTRY FORM 

REGLEMENT FH - PDF 

REGLEMENT 1-2- PDF 

NITRA

MAJSTROVSTVÁ SVETA/  CHAMPIONSHIP / WELTMESTERSCHAFT 2009 - IPO 

 

>>> HOTEL <<<

>>> PENZÓN <<<

>>> MOTEL <<<

 

 

 

 

>>> VÝSLEDKY / RESULTS <<<

 

KATEGÓRIA WM - FH

 

ČESKÁ REPUBLIKA / CZECH REPUBLIC

1. Robert Fagoš,  ul.Ke školce 200 Stránčice 251 63

Joshua z Ringu * 21.06. 2003,tet.3260

(Baron Rojo de Villalba  x Frety z Ringu)

 

DÁNSKO / DANMARK

2. Claus Jacobsen, Lisas Alle 12, 5250 Odense, Danmark

Dyrup-box´ASCHA, * 22.5. 2005, Z11480 No 11926/2005

(ULTIMO von Phoenix x Nisgaard CIF)

 

FÍNSKO / FINLAND

3. Pirkko Dima,  Putajantie 2100, 38510 Sastamala

Ma Baker´s Pretende * 18.08. 1999 ,FIN37195/99

(Hunter vd Milseburg  x Ma Baker´s Hi Good Looking)

 

4. Pirkko Dima,  Putajantie 2100, 38510 Sastamala

Ma Baker´s Sky is Limit * 1.03.2001 ,FIN20937/01

(Alexval van Winkle  x Ma Baker´s Moving On UP)

 

5. Hanna Nikkola,  Etelainen hesperiankatu16 B, 17 00100 Helsinky

Vivi´s Duracell Barbababa * 7.12.2002 ,FIN11935/03

(Nico v Santana  x Vivi´s Duracell Anastasia)

 

SLOVENSKO / SLOVAKIA

6. Lucia Komárová,  ul.Bajkalská 5,  Prešov

Genny z Ringu * 21.03.2001,tet.1948

(Idol Armida  x Orka Floyd Fender Edda)

 

 

KATEGÓRIA  FH 2

 

ČESKÁ REPUBLIKA / CZECH REPUBLIC

7. Zdena Sojková,  ul.Malotická 1646, 190 19 Praha 9

Quarta z Ringu * 24.01. 2006,tet.6065, , ČMKU10465/06

(Ugo des Courtilies  xFrety z Ringu)

 

8. Adriana Habertová,  ul.Pod Stráží 311, 384 02 Lhenice

Asset HÉBÉ BOX * 4.06.2004, tet4213,, ČMKU9565/04

(Balu v, Hause Romeo  x Hebe Ibra)

 

FÍNSKO / FINLAND

9. Hanna Nikkola ,  Etelainen hesperiankatu16 B 17, 00100 Helsinky

Momo´s Trax *22.10.2006 ,FIN53747/06

(Areckvom Klockower Eck  x Momo´s Stana )

 

POĽSKO / POLAND

10. Robert Wlazlak, 41-400 Myslowice, ul.Jana Wysockiego 6/33
MARS Sad Nocnych Gwiazd,
01.02.2005, PKR.II-83973

(Paganini Nostrum x Nocka Sad Nocnych Gwiazd)
 

RAKÚSKO / AUSTRIA

11. Uve Kolar, Hohenauer str 272, A-2181 Dobermannsdorf

BEN von Wieshöf, * 24.2. 2005, DB 184 69

(TENNO v. d. Froschlacke x ZECKE v. Königsberg)

 

 

KATEGÓRIA  FH 1

 

ČESKÁ REPUBLIKA / CZECH REPUBLIC

12. Miloslav Auterský,  F.X. Nohy 963, 334 41 Dobřany

Paul Jisuko * 21.3.2008,tet.9167, ČMKU11643/08

(Xipeos v.d Missisipi  x Dunja Jisuko)

 

13. Lukáš Čejka,  Karlov 20, Žďár nad Sázavou 1, 591 01

Guliver Ginjan, *23.4.2007 ,tet.7156, ČMKU11104/07

(Baskervil Budha Tajpan x Rosara Czech Ja-ka )

 

POĽSKO / POLAND

14. Marzena Łączyńska, ul. Wandy Rutkiewicz 12/4, 50-571 Wrocław

LEXI LUKOVA Głogosia * 2.9. 2006, PKR II-91086, No N 198

(QUEROS dei Cavalieri del monferato x KARINA von Felix)

 

15. Robert Wlazlak,41-400 Myslowice, ul.Jana Wysockiego 6/33
Lamborghini Nostrum,
21.02.2007, PKR.II-92226

(Navar Del Tajo x OH La La Nostrum)

 

MAĎARSKO / HUNGARY

16. Cseman Kázmér, 2660 Balassagyarmat - Ipolyszög, Halász út 6

AIDA Seli dog * 30.05.2005, 2819

(CHESTER Tiann x Golden Ananas HANNA)

 

17. Cseman Kázmér, 2660 Balassagyarmat - Ipolyszög, Halász út 6

Golden Ananas MISSY-ELIOT, * 13.04.2008, Met. Bo 7350/08  

(DENVER vom der Sonnen Aufgang x AIDA Seli Dog)

 

USA

18. Markata Barta, 4616 Norhill, Houston, Texas 77009

BLACK Bosim * 15. 2. 2005, chip 472 C 476C67

(BUC del Pasquino x IRIS z Dybohurky)

 

SLOVENSKO

19. Jaroslav Bako, Pod kostolom 81, 951 48 Jarok
AMBRA BaJa Dogs, *27.10.2003, SPKP 2465
(FLOYD z Ringu x VIKA Mir-Fiš )
 

20. Jaroslav Bako, Pod kostolom 81, 951 48 Jarok

BRIT BaJa Dogs, *13.7.2007, SPKP 3271
(YGY Boxrelay x VIKA Mir-Fiš )

 

21. Miroslava Bártová st., 958 41 Veľké Uherce 354

BOHUŠ Shaube Mijabár, * 30.12. 2005, SPKP 2795

(ATREI Shaube Mijabar x IVICA Imer-Box)

 

22. Miroslava Bártová ml., 958 41 Veľké Uherce 354

BARBORA Shaube Mijabár, * 30.12. 2005, SPKP 2979

(ATREI Shaube Mijabar x IVICA Imer-Box)

 

23. Lenka Marešová, Pri strelnici 65, 949 01 Nitra
ARGOS BaJa Dogs, *27.10.2003, SPKP 2462

(FLOYD z Ringu x VIKA Mir-Fiš )


 

 

 

 

 

© Jan  Zlata & Jozef Šuster

Optimálne rozlíšenie 1024x768